top of page

HAKKIMIZDA

WhatsApp Görsel 2022-12-30 saat 22.35.21.jpg

Özlem Örümlü
Co Owner

Özlem Örümlü tarafından kurulan Özlem Örümlü Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti,10 yıllık tecrübesi ve uzman ekipleriyle risk, sigorta, reasürans ve danışmanlık konularında hizmet veren bir sigorta aracı kurumudur.

Verdiğimiz hizmetler; riskin tanımlanması, analizi, değerlendirilmesi ve sigortaya konu edilmesidir. Beraberinde; sigortaya konu riskin, takibi, finansmanı ve olası riskin gerçekleşmesi sonrasında hasar desteği verilmesini kapsar.

Kurumumuzun; otomotiv, inşaat, sağlık, ilaç-kimya, teknoloji, perakende gibi geniş yelpazeye sahip müşteri portföyü dolayısıyla farklı sektöre hakim uzman kadromuz tarafından doğru risk yönetimi yapılarak müşterilerimize doğru ürün ve hizmeti sunarız.

Kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarını, sektör yenilikleriyle harmanlayarak; doğru noktaya temas eder müşterilerimizin can ve malları için konforlu bir risk yönetimi sağlarız.

Sigortacılığın ve iş hayatının ayrılmaz bir parçası olan güvenilirlik, şeffaflık, sadakat gibi değerlerimize zamanın bize sunduğu bakış açılarıyla birlikte yenilikçi olma, çok kültürlülük gibi kavramları da ekleyerek görmek istediğimiz değişimin bir parçası olma çabasındayız.

Sektörü ve hayatı bir bütün olarak değerlendirip, kendi potansiyelimizi keşfetmek, ekibimizin potansiyelini ortaya koymasına destek olmak, çözüm ortaklarımız ve müşterilerimizle birbirimizi en iyi düzeyde anlayıp, hizmet vermek en büyük hedefimiz.

En İyilerle Çalışıyoruz

Başlıksız-1.jpg
fagen.jpg
Başlıksız-2.jpg
doguskalıp.jpg
EVAC.jpg
bayburtlu.jpg
airpak_edited_edited_edited.jpg
Başlıksız-2.jpg
Başakkent.jpg

Vizyonunu Geliştir

İster aileniz için sigorta arayışında olun, ister iş yeriniz için, hiç fark etmez: Özlem Örümlü Sigorta en iyi sigorta kapsamını sunar. Poliçe yelpazemize göz atın ve danışmanlarımızdan biriyle, baskı altında hissetmeden, rahatça konuşabileceğiniz bir görüşme planlayın.

bottom of page